banner2

Bursa Teleferik ‘ turnikeden’ dövizle geçiriyor!

Bursa Teleferik İşletmesi zam yapmaya doymuyor... Fiyatlara geçirmek için her fırsatı değerlendiren grup, bu kez de Trump'un ekonomi terörüne destek verdi.

Bursa Teleferik ‘ turnikeden’ dövizle geçiriyor!

Altepe döneminde hizmet denilen ama bir firmaya peşkeş çekilip sadece zenginlere hizmet etmek üzere yeniden yapılan özel kabinli teleferik dolardaki fırlamayı fırsat görüp çıkışlara zam yaptı.

Ağzından doları düşürmeyen Teleferik İşletmesi sahipleri bunu tarifelerine bile dolar olarak yansıtmaktan çekinmediler.

Dolarizasyondan çıkmalıyız diyen yetkililerin sesini duymayan bu yeni nesil geçirme düzenine kim dur diyecektir. Biz ilk itiraz sesini BŞB Başkanı Alinur Aktaş’tan duymak istiyoruz.

Bursa’nın toprağından, Bursa’nın Uludağ’ına giderken Bursa’nın elektriğini kullanarak doların kalkmasını fırsat bilip Bursalıya geçirmeye kimin hakkı var diye sorarken, öte yandan Bursa halkının sağduyusunun var olduğuna inanmak istiyoruz.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2018, 21:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
serpil gökbudak
serpil gökbudak - 3 yıl Önce

Kimbilir son ne zaman binmişimdir teleferiğe.Orta direk aile olarak eskiden dağa teleferikle çıkardık,misafirlerimizi de teleferikle dağa çıkarırdık.Şim değil misafiri,kendimizi çıkaramıyoruz.Bursa belediyesinin ulaşimdaki açgözlülüğüne bir dur demeli.

SIRADAKİ HABER