banner2

MADO’NUN ICEMAR KONSEPTİ FSM BULVARINDA AÇILDI…

ICE MAR BURSA FSM 'de açıldı.

MADO’NUN ICEMAR KONSEPTİ FSM BULVARINDA AÇILDI…

YAŞAR GIDA A.Ş. 1999 yazıyla birlikte yeni bir atılıma yönelerek, Maraş dondurma sanatının üç yüz yıllık köklü geçmişini yeni bir tatla taçlandırdı ve icemar'ı yapılandırmaya başladı.

MADO'dan farklı olarak genç tüketici kitlesinin fast food türü beklenti ve taleplerine de yanıt vermeyi hedefleyen icemar zinciri, doğanın nefasetini damaklara taşıyan dondurma ve tatlı çeşitlerinin yanı sıra, poğaça, soğuk sandviç, böreğe her türlü spesiyal soğuk-sıcak içecek alternatifleri içeren dinamik menüleri ve ortamıyla gençlerin yeni mekanları arasına girmeyi hedefliyor. 2001 yılında cafe ve cornerların yanısıra co-branding sistemiyle toplu ulaşım ve alışveriş merkezlerinde de yaygınlaşmayı hedefleyen İcemar, Yaşar Dondurma A.Ş' nin dinamik yüzü olmayı amaçlıyor.

Bu konsepti Bursa’ya getiren Özay Ailesi, FSM deki kendi yerlerinde kalabalık ve seçkin davetlilerin katıldığı açılışı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in kestiği kurdele ile yaptılar.

Hakiki Maraş dövme dondurmanın yanında özel içecek ikramları, tatlı çeşitleri ile öne çıkan konsept erken kahvaltıdan, toplantılı branch ve kendine has lezzetleri ile yemek hizmeti de verecek.

Aynı zamanda İşletmenin Müdürlüğünü yapacak olan Mert Özay, çok özel bir lokasyonda, çok özel bir markanın temsilciliği yapmanın heyecanını yaşıyoruz. Bursa halkının lezzeti ödüllendirdiğini biliyoruz ve en iyi hizmeti vereceğimize inanıyoruz dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 13:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatun doğru
Hatun doğru - 3 yıl Önce

Harika Allah hayırlı kazançlar nasip etsin

Muharrem KUVVET
Muharrem KUVVET - 3 yıl Önce

Çok sevindim tebrikler

refik hatıpoğlu Ören
refik hatıpoğlu Ören - 3 yıl Önce

çookk başarılar dilerim halılım

SIRADAKİ HABER