banner2

TOPAZ Pırlantadan Alyans devrimi…

Topaz'ın kişiye özel uygulamaları VivaRing Web sitesi üzerinden artık hayal ötesini gerçekleştiriyor. vivaring.com 'dan VivaRing Benim Alyansım sitesinde bütün uygulamaları görebilirsiniz.

TOPAZ Pırlantadan Alyans devrimi…

Günümüzde zaman o kadar hızlı akıyor ki; üretim endüstri 4.0‘ı mevsimler önce geçti yapay zekaya vardı. Pazarlama teknikleri ve satış politikaları yenilenme sürecini bitirdi artık boyut değiştirdi.

Zamanın en kıt kaynak olduğu gerçeğinin öğrenildiği ve üretimde hata tolerans aralığının sıfırlandığı bir dünyaya giden yolun yazılımdan geçtiğini gören bir Bursa firması olan Topaz Pırlanta Aykut Özkocaer, yine Bursalı bir Ar- Ge ve Yazılım firması olan Teracity’e farkındalık yaratacak ve Türkiye’de ilk olacak projesini anlatır.

Müşteri, kendisine sunulan ekrandan alyans ya da diğer pırlantaların madenini, alaşımını, rengini seçecektir. Ürünün nasıl bir formda olacağına karar verdiği anda ekranda görecektir.

Ürünün içine ya da üzerine yazılacak isim, koordinat, tarih, şifre ya da söylem dünyanın hiyeroglife kadar giden bütün antik yazı karakterleri dahil, günümüzde yaşayan bütün dillerde talebe göre yapılacaktır. Yazı karakterleri ve yazı rengini de müşteri seçecektir.

Teracity Yazılım Mühendisleri, TOPAZ Pırlantanın bu hayalini ete kemiğe büründürüp gerçekleştirerek Türkiye’de bir ilke imza atarlar.

Topaz Pırlanta'nın bir konsepti olan vivaring.com Benim Alyansım sitesine girin ya da uğrayın. Hayallerinizi anlatın, gerçekleşmiş halini anında size sunsunlar. Siz onay verin, sonrasını Topaz Pırlanta size Teracity yazılımı ve lazer teknolojisi ile hazırlayıp teslim etsin.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER