banner2

Afferim! 19 Numara…

Bursaspor Yönetim Kurulunun geldiği son nokta AFFERİM SANA 19 NUMARA

Afferim! 19 Numara…

Akhisarspor maçının hikayesinin girizgahı kötüydü. 8’de yediğimiz golle neredeyse oyuna 1-0 yenik başlamış olduk.

28’de Aybaba bir hamle yaparak Burak Kapacak’ın yerine sahaya Umut Nayir’ı (19 numara) sürdü ama 39’da 2-0 a engel olamadık.

Devre böyle bitmesin ikinci yarıda oyuna tutunmak için farkı bire indirelim dualarımız kabul oldu ve 45+2 de Umut Nayir (19 numara) ‘ Şeref Tribününden forma numarasının okunamadığı’ pozisyonda golü bulunca soyunma odasına 2-1 yenik olarak gittik.

İkinci yarının hikayesinin kahramanının bizim, esas oğlanının da Umut Nayir(19 Numara) olacağı hakem başlayın dediği anda belli olur ve özellikle Umut Nayir(19 numara) 65’nci dakikada ‘şeref tribününden sırt forma numarası okunur’ pozisyonda durumu 2-2 ye getiren kendisinin ve takımının ikinci golünü atar.

İşte o anda Şeref Tribününde Kurmay Kıdemli bir yönetici ayağa kalkarak ‘AFFERİM 19 NUMARA’ bağırır.

Allahtan Umut Nayir (19 numara) golü forma numarası okunacak pozisyonda atmıştır ve AFFERİM ‘ i forma numarasına takmıştır.

Forma numarası okunmasaydı AFFERİM’ in öznesi kim veya ne olacaktı gerçekten merak ediyorum.

Adam iki dönemdir Yönetim Kurulunda sonradan girip üst üste iki gol atan futbolcusunun adını hem de ikinci golden sonra bilmiyor.

O sahne bana katipten bozma yedek yöneticiden futbol şube sorumlusu yapan kafanın iki numaralı adamı da bu olur dedirtti.

Yeşil Bursa'yı kimin düşürdüğü aklıma geliverdi ve o kafada biri başta olunca düşmekten başka şansının olmadığını anladım.

Başkan ve Yönetici olacak kişinin eskiden cebinden para getirmesi vacipti ama o batıl oldu ve günümüzde kulübün kasasından para götürmemesi farz oldu.

Bir de kongre üyelerinin seçimden önce Başkan ve Yönetim Kurulu Adaylarının en azından on sekiz kişilik kadroyu ezbere sayıp fotoğraflarından tanımalarını şart koşması lazım diye düşünüyorum.

Maçın hikayesi 85’de Iasmin Latovlevici ve 90+4 de Ramazan Keskin’in golleri ile 2-4 mutlu sonla bitti ama o AFFERİM 19 NUMARA repliği asla unutulmayacaktır.

Bu arada Umut Nayir (19 NUMARA) in kiralık ve Latovlevici’nin de sezon sonu mukavelesinin bittiğini de ekleyelim.

Bu kafalarla seçilip kulübü yönettiğiniz için AFFERİM SİZE 1 ve 2 Numara!

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 11:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necdet Külahçı
Necdet Külahçı - 4 yıl Önce

Çok yazık

SIRADAKİ HABER