banner2

Ben zamanında, sen geç gittin Erhan!

Seni nasıl uğurladılar Erhan? Beni öyle güzel uğurladılar ki; öyle yolcu edilmek için bin kere gitmeye razıyım

Ben zamanında, sen geç gittin  Erhan!

Hatırlar mısın Erhan! İlk tanışmamızda Genel Müdür Yardımcısı olarak bana elini uzatıp abi ben kulübün amelesiyim demiştin. Bende sana bir kürekte bana ayarla harcı beraber karırız diye cevap vermiştim. Beraber yemek yerken bu kulübe iki Erhan fazla bu Erhan’ı gömelim diye takıldığın Erhan Tamiş kalbine yenilip kulübü tek Erhan’a bırakmıştı. Sıcak duruyordun ve samimi görünüyordun ama Yönetim onlara seçimi kazandıran Osman Nuri Biçer’ e alicengiz oyunu oynayıp ona kayış atınca sen Genel Müdür oldun.

Allah biliyor ve aslında Gerçeksi’ de biliyor ki; tanımadığımız biri yerine Erhan oldu iyi oldu demiştik.

Yahu insan bir anda bu kadar değişir mi be Erhan! Genel Müdür koltuğuna oturunca Genel Müdür olunmaz. Makama değer katınca olunur. Benim durumu ikimizde biliyoruz. Kadro meselesi değil, Zarrap meselesiydi ve gücün yetmezdi. O konuda sana hiçbir sitemim yoktur.

Ben profesyonel olamadım Erhan! Sevdiğimi tam severken, ihanetini gördüğüme tavır aldım.

Medya Direktörü dediğiniz adamın medyaya sıçan sidiği kadar faydası olmadı ama kankan olmayı iyi becerdi.

Ali Ay’ın yönetime geldiğinde sonradan öğrendim ki; TV çalışanları prim almıyor ama direktör üstüne kıdem tazminatı bile alarak kadrosunu içeri taşıdığı için primleri cukka ediyordu. Onun komutasındaki çocuklara Kuzey Kore askeri muamelesi yapılıyordu. Mustafa Bakır’a ya olacak ya olacak başka yolu yok dedim. Ve onun gayretiyle çocuklar prim almaya başladı. Senin ki var ya Erhan! Beni devre dışı bıraktınız diye atarlanmış.

Ama o hiç bizden değildi ki! Hatta yönetimden, takımdan bile değildi. Ali Ay seçiminde muhtemel başkan için konuşmalar bile hazırladı.

Allah bana o tweeti beni sevdiği için attırmış şükürler olsun. Ben zaten giderdim Erhan! Başkanın odasını basardım. Makam havası atıp gerdan kıvıran yöneticilere gider yapardım. Asgari ücret verdiğiniz çocuklarıma dört ay maaş ödeyemeyen burada hava atmasın derdim. Siz kendi işyerinizde böyle mi adam çalıştırıyorsunuz derdim. İnan harbiden yapardım!

Transfer işim değil ama çöplere milyon Eurolar vereceğinize çocukların parasını verin derdim. Vermezseniz çekin gidin derdim.

İşte Erhan sana bunun için kırgınım. Yoksa FB maçında devre arasında saha sulayıp kulübe ceza ödettiğin için değil.

Öbürü de Hüseyin Göçek’e ayar verdi diye ceza ödetti ama başkanı şimdi Göcek’i pek seviyor.

Beni bizim çocuklar bizim Kuzey Kore’den inanılmaz bir şekilde uğurladılar Erhan!

İnan öyle gitmek için bin kere gitmeye razıyım.

Sen Güney Kore’den nasıl uğurlandın Erhan?

Umarım iyi gitmişindir.

Sana kırgın falan değilim. Allah yolunu açık etsin. Ben seni Genel Müdür Yardımcısı Erhan olarak sevmiştim. Arayı yok sayacak kadar kinden arınmış yüreğimle yine öyle seveceğim.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 01:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhittin ipek
Muhittin ipek - 3 yıl Önce

Ağzına sağlık hocam o çalışan garibanların sosyal demokratım diyen bu adamdan çektiklerini kulüp kulüp olalı görmemıştir.Eski kulüpte çalışanlarla şimdiki çalısanlarin cenazelerine ve düğünlerine gitmeme konuşmama yasağı getirmiştır babasının çiftliği görenler adam satanlar her yerde zamanı geldimi giderler önemli olan yarın Bursa sokaklarında kaç kışiñin ona selam verecek bugüne kadar Kuĺüpte görev yapanlar sokakta gerekli saygıyı görüyor önemli olan bu gerisi teferruat.

SIRADAKİ HABER