banner2

Bizi sadece KONGRE KARARI kurtarır!

Bursaspor yarından tezi yok kongre sürecini başlatmalı ve sözü özü bir insanların oluşturduğu güçlü Başkan ve yönetimle tek adaylı bir kongreye gitmelidir. Bu süreçte Denetleme Kurulu devreye girip bir kayyum heyeti gibi kaçak köçek işlere izin vermemelidir. Bursaspor’u ligde tutacak tek doğru adım bu olur.

Bizi sadece KONGRE KARARI kurtarır!

Bursaspor’un başına gelecekler sezon başından belliydi. Bir de ara transferde tahtamız kapalı olunca deplasmanda oynayacağımız Başakşehir maçında umutlanmak için çok fazla sebebimiz yoktu.

Kaf dağının ardında da olsa yanımıza umudumuzu alıp İstanbul’a yola çıktık. İlk gün kar ve tipi oynatmadı. İkinci gün ise sahada biz yoktuk ve 3-0 yenildik.

Bizim kronik bir hastalığımız var. Alınan bütün kötü sonuçları fatura edecek yerler buluyoruz. Bazen VAR, bazen saha, bazen hakemler diyoruz ama ardından faturayı gerçekten keseceğimiz adamı unutuyoruz.

Bu sezonda da aynı şeyleri yaşayacağız diyenleri taşlayanlar şimdi neredeler biliyor musunuz?

Ali Efendinin önünde seni biz getirdik şimdi indiriyoruz diyorlar. İstifa et diye talimat veriyorlar. Samet Hoca’yı gönder siz sonra muhabbetinize devam edin diyorlar.

Ama onların derdi Bursaspor falan değil, nemalandıkları Ali Bey’in çiftliği kuruyunca yeni çiftlikler peşindeler.

Divanın duruşunu ilk kez beğendim ama sonunu Yönetime ve Ali Abilerine destek şeklinde eyyamla bağladığı için değerleri yine kalmadı.

Bu hafta biz yenilince Antalya altı puan, Alanya altı puan, Kayseri altı ve Ankaragücü dokuz puan alarak avantaj sağladılar.

Bursaspor için çok önemli iki haftaya girdik. İki haftadır ve en son evinde Sivasspor’u yenmeliyiz ve ardından Ankaragücü’ne yenilmemeliyiz.

Sonrası ALLAH KERİM olur ama bu iki maç olmazsa olmaz.

Ali Ay artık oranı buranı oynatmadan Olağanüstü Kongre kararını evinin önüne gelen eski adamlarına değil karar defterine işleyerek gerçekleştir.

Bak inatçı, tutarsız, uyumsuz ve selamsız halinle BŞB Başkanına bile zarar veriyorsun farkında bile değilsin!

Sen Bursaspor’a başkan olacak adam değildin. Seni o kongrede allayanlar pullayanlar şimdi İstanbul takımlarına sponsor oluyorlar ama BŞB sırf sana destek ve para vermek için BUDO'sunu göğsüne yazdırıyor.

Bursaspor yarından tezi yok kongre sürecini başlatmalı ve sözü özü bir insanların oluşturduğu güçlü Başkan ve yönetimle tek adaylı bir kongreye gitmelidir.

Bu süreçte Denetleme Kurulu devreye girip bir kayyum heyeti gibi kaçak köçek işlere izin vermemelidir.

Bursaspor’u ligde tutacak tek doğru adım bu olur.

Yoksa Bursa harap olduktan sonra iş işten geçer ömrünüz boyunca lanetle anılırsınız!

HAKEM:  Halis Özkahya

Başakşehir: Mert Günok, Junior Caiçara, Mahmut Tekdemir, Alexandu Epureanu, Fedor Kudryashov, Arda Turan, İrfan Can Kahveci, Marcio Mossoro(88’Milos Jojic), Edin Visca, Emre Belözoğlu(80’Gökhan İnler), Robinho(76’Demba Ba)

Yedekler: Volkan Babacan, Uğur Uçar, Serdar Taşçı, Eljero Elia, Gökhan İnler, Milos Jojic, Soner Aydoğdu, Stefano Napoleoni, Demba Ba, Emmanuel Adebayor

Teknik Direktör: Abdullah Avcı

BURSASPOR:  Muhammed Şengezer, Aurelien Chedjou, Barış Yardımcı, Umut Meraş, Ertuğrul Ersoy, Abdullahi Shehu(80’Umut Nayir), Allano Lima(62’Henri Saivet), Iasmin Latovlevici(46’Yusuf Erdoğan), Aytaç Kara, Stephane Badji, Diafra Sakho

Yedekler:  Ataberk Dadakdeniz, Santiago Vergini, Ramazan Keskin, Furkan Emre Ünver, Onur Atasayar, Burak Kapacak, Furkan Soyalp, Henri Saivet, Yusuf Erdoğan, Umut Nayir

Teknik Direktör: Samet Aybaba

Goller: 17’Marcio Mossoro, 40’Edin Visca (Başakşehir) 

Sarı Kartlar: 14’Diafra Sakho, 71’Ertuğrul Ersoy (Bursaspor)

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 02:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER