banner2

Bursa Büyükşehir Belediyespor Voleybolunda Artık Kadının Adı Yok!

Her konuda kendi kendimize büyüklenip kurbağa gibi şişinirken sonunda patladık ve Kadın Voleybolumuzu 1 milyon nüfuslu Aydın’a sattık!

Bursa  Büyükşehir  Belediyespor  Voleybolunda Artık Kadının Adı Yok!

BŞB Voleybolunda Artık Kadının Adı Yok!

Avrupa'da da büyük başarılar elde eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, lige katılım hakkını Aydın Büyükşehir Belediyespor'a devretti.

Bir iftar için özel uçak kaldırıyoruz ama marka olmamak için herşeyi yapıyoruz. Her konuda kendi kendimize büyüklenip kurbağa gibi şişinirken sonunda patladık ve Kadın Voleybolumuzu 1 milyon nüfuslu Aydın’a sattık!

Aydın BŞB , Bursa BŞB Belediyespor'un lige katılım hakkını satın alma konusunda anlaştı. Buna göre TVF Vestel Venüs Sultanlar Ligi'nin 2018-2019 sezonunda Bursa Büyükşehir Belediyespor'un yerine Aydın Büyükşehir Belediyespor oynayacak.

Ayrıca lig haklarının yanı sıra anlaşma sonucunda Aydın Büyükşehir Belediyespor, Bursa Büyükşehir Belediyespor'un büyük başarılar elde ettiği CEV Challenge Kupası karşılaşmalarına katılım hakkını da devraldı. Bursa Büyükşehir Belediyespor'un altyapıdaki faaliyetlerine ise devam edeceği ifade edildi..

 

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER