banner2

Bursaspor Afjet Afyonspor’u 1-0 ile geçti…

Aslında güne damgasını vuran haber bu maç ve sonuçtan öte Kaleci Harun Tekin'in Beşiktaş’a transfer haberleriydi. Bu gerçekleşirse Ali Ay yönetimi kendi aldığı çöpleri satacak takım bulamazken, Batalla’dan sonra geride kalan sadece üç değerinden biri olan Harun’u feda etmesi ibret vesikası olacaktır.

Bursaspor Afjet Afyonspor’u 1-0 ile geçti…

Süper Lig hazırlıklarını Afyon Kaplıcalarında yapan Bursaspor hazırlık maçlarına devam ediyor. Spor Toto Ligi ekiplerinden ev sahibi Afjet Afyonspor ile oynadığı hazırlık maçı denk güçlerin mücadelesi şeklinde geçerken Bursaspor’un ve maçın tek golü ceza yayı üzerinden yaptığı sert ve düzgün vuruşla Aziz Behiç’den geldi. Kendi kantarına çıkmayan Bursaspor izleyenlere lige hazır olduğuna dair bir fikir vermedi. İkinci yarı başlarken maçın hakemi Kutluhan Bilgiç'in Harun Tekin'in yerine oyuna giren Kaleci Muhammet sahaya girmeden oyunu başlatması ilginç bir not oldu.

Aslında güne damgasını vuran haber bu maç ve sonuçtan öte Kaleci Harun Tekin'in Beşiktaş’a transfer haberleriydi. Bu gerçekleşirse Ali Ay yönetimi kendi aldığı çöpleri satacak takım bulamazken, Batalla’dan sonra geride kalan sadece üç değerinden biri olan Harun’u feda etmesi ibret vesikası olacaktır. Bursa futbol kamuoyunun bu konuya nasıl bakacağı da merak konusu olurken, bu çok kritik mevkinin riske atılması sorgulanacaktır.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER