banner2

Bursaspor Divan Kurulu Toplantısına DİKKAT!

Bursaspor'un MR ının çekileceği Divan Kurulu Toplantısı gelecek adına çok önemlidir.

Bursaspor Divan Kurulu Toplantısına DİKKAT!

Bursaspor’un Eylül’de yapılacak Divan Kurulu Toplantısına katılmak için bütün randevularınızı iptal edin ve mutlaka katılın.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un taraftarlarına Winston Churchill gibi ben size acı ve gözyaşı vaat ediyorum temalı basın toplantısından sonra bize de içimizi gösterecek bir ayna gerekir diye düşünüyorum.

Her şeyin yazılım olduğu ve verilerin grafiklerle ifade edildiği digital dünyada, içine edebi sos dökülmüş bir kalemin içi boş dilek ve temennilerden ibaret faaliyet raporlarının hükmü yoktur.

Bursaspor’un önümüzdeki ilk Divan Kurulu toplantısı sanıyorum Eylül ayında olacaktır. O toplantıya Başkan, Yönetim Kurulu, Divan Başkanı ve üyelerinin beyinlerini en iyi silahlarla donatıp gelmeleri, cebinde kelimeler olan herkesin Bursaspor’un geleceği adına konuşma yapmasını diliyorum.

Konuşma yapmak sözlü saldırı olmadığı gibi, muhatabı olmak da cevap hakkı saklı kalmak şartıyla küfür gerektirmez.

Bence bu Divan Kurulu Toplantısının en önemli unsuru, Bağımsız Denetim Kurulu Başkanı Yalçın Cambaz ve Üyelerinin denetleme sonucu durum tespitini içeren rapordur.

Yalçın Cambaz seçimlerde görev talep ederken şeffaf, doğru ve sağlıklı bir denetim görevi yapacaklarını ifade etmiş, Genel Kurul’da ona ve ekibine inanarak Başkan’dan daha çok oyla göreve getirmişti.

Bursaspor’da bir ilk olan bu denetleme yapısına olan güveni boşa çıkarmayacağına ve Bursaspor adına çalışacağına ben hep inandım. Kamuoyu da buna tanık olacaktır.

Beni asıl mutlu eden şey Bursaspor’un Divan Kurulu toplantısında gider yapmak ayar vermek değil, Ali Koç’un raporlarından daha ayrıntılı ve kapsamlı barkovizyon destekli grafiklerle mali durum tespiti ile idari yapılanmada olması gereken sistemi içeren bir Denetleme Raporu sunumu için çalışmaların yapıldığı bilgisidir.

 Umarım her şey hayal ettiğim gibi olur.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER