banner2

Bursaspor oyuncusu Mustafa Er'e Yapılan Ayıp Alayınıza Yeter!

Birilerinin ona takıp babası Rahmetli dostum İrfan Er'i üzüntüden kahretmesine rağmen, dışlanıp Konyaspor'a mecburi hizmete gitmesine rağmen, Adnan Örnek sıvışınca, Bursaspor sevdası ona  Trabzon'daki son maçta üzerine idam önlüğü giydirmelerini kabul etmiştir. Allah yardımcısı olmuş ve Bursaspor'u dipten, Ali Ay ve ekibinin alayını ipten kurtarmıştır.

Bursaspor oyuncusu Mustafa Er'e  Yapılan Ayıp Alayınıza Yeter!

Bursaspor'da son iki sezonda çalışanTeknik Direktör listesine baktığımızda neredeyse bir halı saha takımı çıkıyor. Hamza Hamzaoğlu, Mutlu Topçu,Ersel Uzgur, Adnan Örnek ve Mustafa Er'den oluşan kadro içinden Mustafa Er'i ayırmak gerekir. O gerçek bir Bursalı ve Bursaspor'ludur.

Birilerinin ona takıp babası Rahmetli Dostum İrfan Er'i üzüntüden kahretmesine , dışlanıp Konyaspor'a mecburi hizmete gitmesine rağmen, Adnan Örnek sıvışınca Bursaspor sevdası ona  Trabzon'daki son maçta üzerine idam önlüğü giydirmelerini kabul etmiştir. Allah yardımcısı olmuş ve Bursaspor'u dipten, Ali Ay ve ekibinin alayını ipten kurtarmıştır.

Bu sezonda da Ali Ay ve ekibinin başı düşünce dara Mustafa Er'i ara kuralı uygulanarak Bursaspor yine lige tutunmuştur.

Kentin Büyükleri tarafından yeniden atanan Ali Ay ve Yönetimi ilk iş olarak Samet Aybaba ile anlaşarak yola devam kararı alırken, Mustafa Er için hala belirsizliğin sürmesi ayıptır. Ona değerini hissettirmek için kimden icazet bekliyorsunuz?

Beş maç için Mousa Sow' a kamyonla para ödeyenler, senede iki satır yazı yazsın diye 12 ay adam ihya edenler hiç düşünmezler mi? Mustafa Er Trabzon'da yokum deseydi sahaya kim çıkacaktı?

Mustafa Er'i başkan danışmanımdır dersin, o mangal yürekli genç adamı Avrupa'ya kursa  gönderir yatırım yaparsın ve bir gün emaneten değil asaleten takımın başına geçirirsin.

Görev tanımında bile icat ettiğiniz Futbol Direktörü sıfatının ardından ilk cümle ile Ilgaz Çınar'a verilen görev ve yetkiler çakışıyor.. Siz okuduğunuzu anlamıyorsanız bir bilene sorunuz.

Ali Ay Başkan! Bütün yanlışlarını sileceğim ama sende ona kenarda köşede iş bulmak basiretsizliğini yapma ve o adama hakkını teslim et!

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER