banner2

DEĞER+SİZ = DEĞERSİZ

Yalan Özlüce'de karargah kurmuş dedik de yalan mı dedik?

DEĞER+SİZ = DEĞERSİZ

Bursaspor Medya A. Ş. 'den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Arı Bursaspor TV'nin Digitürk'teki maliyeti 219 bin Dolar + KDV dir. Bu maliyet nedeniyle 1 Ocak itibariyle Digitürk 73. kanaldan çıkacaklarını ama kanalı kapatmadıklarını YouTube' dan devam ettiklerini Altyapılarını oluşturduklarını ve daha geniş kitlelere ulaşacağız buyurmuşlardır.

Bu cümleler külliyen yalandır!

Digitürk sistem gereği yıllık fatura çıkarmak zorundadır ancak kurulduğu günden bu yana Digitürk’e tek kuruş para ödenmemiştir. Fatura karşılığında statta, Özlüce’de, dergide Digitürk reklam yayını ve bir takım diğer enstrümanlar ile mahsup yapılarak sene sonu faturası kapatılmaktadır.

BSTV nin her ay RTÜK e ödediği 1000 TL civarında katkı payı dışında başka bir ödemesi yoktur.

Zaten dibe indirdiğiniz kadro, elektrik ve simkart masraflarını karşılayacak kadar reklam alma yeteneğiniz yoksa ve acizseniz sizler sorumlu değil sorunlu kişilersiniz.

Digitürk Türkiye’nin en değerli yayın platformudur. Bir yerel kanal bu maliyeti karşılayamadığı için Digitürk’ten çıktığından o platformdaki tek televizyonumuz BSTV dir.

Yalandan sorumluluk almış gibi yapan ama reklam ve program yeteneği olmayan sorunlu ve kifayetsiz üst yönetim yüzünden BSTV imha edilerek karanlığa gömülecektir.

O kifayetsiz kafalar bir yayın lisansı hakkının nasıl alındığı ve değerini bilemeyecek kadar dardır ve sığdır.

Youtube üzerinden altyapımızı hazırladık diyen bir kafaya kargalar bile güler. Bir cep telefonu ile youtube’den yayın yapılacağını ondan başka herkes biliyor.

BSTV’ yi bitirdiniz Allah’ta sizi bitirsin!

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2018, 03:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet kurtuluş
Ahmet kurtuluş - 3 yıl Önce

tek kelimeyle yazıklar olsun rezilliklere her gün yenisi ekleniyor

Halil uganer
Halil uganer - 3 yıl Önce

Gerçekten çok üzücü acı bir olay kapatmak kolay açmak zordur biz taraftarlar olarak zevkle heyecanla izliyorduk t v 'mizi idareci demek yok etmek degil olanı ileri götürmek başarılı olmaktır kara etmeyin isigimizi kara etmeyin t v 'mizi herkez arar bulamaz biz bulduk yiyemiyorum beyler değiştirin kararınızı aglamakla olmuyor bari gulunki gelmekle olsun saygılar diyemiyorum yazıklar olsun

Cem Kaptan
Cem Kaptan - 3 yıl Önce

Sadece Bursaspor tv mi? Voleybol? Her sene ha düştük ha düşüyoruz sendromumuz oldu, acaip borç batağımız oldu, malımız mülkümüz kazanımlarımız gitti, siyasete teslim kulübümüz oldu.

SIRADAKİ HABER