banner2

Hırsız varrrrr!

Ali Ay ve yönetim Maçı tekrar izleyin ve kadroda Battala’ nın olduğunu hayal edin. İnanın Fatih’in ve Abdürrahim’ in bu lejyoner takımını beşlerdik. Yapmadığımız iş değil. Battala’yı devre arasında memleketinde yataktan kaldırıp getirsen sahaya sürsen jetlag falan dinlemez bu maçı çevirirdi.

Hırsız varrrrr!

Bu sezon Bursaspor’u yenmeyen cennete giremez. On yabancılı Galatasaray yenmezse olmaz bunu bilenlerdenim ama Fatih Terim ve tayfasından bu korku nedir? Adam Türk Futbolunu katlettikçe prim yapıyor.

Avrupa’da gol manyağına çevirip gönderiyorlar ama adam işi biliyor. Kadroda yabancı, başarıda her şeyin mubah olduğu yerliye takılıyor.

İmparatormuş!

Pabucumun İmparatoru!

Haa bir de Suat Aslanboğa ve VAR daki Cüneyt’in imparatoru…

Ali Ay gibi bir başkana rağmen bu maçı alabilirdik ama sahada Suat, VAR da Cüneyt buna izin vermedi. Hakemler demiyorum Erman Toroğlu’nun dediği gibi Türkiye’de adam gibi hakem yok!

Ali AY maçtan sonra içinde bol ‘öööö aaaa eee’ bulunan demeç veriyor ardından A spor yorumcularının hepsi onunla kafa buluyor, dalga geçiyor.

İlk yarı müthiş oynadık ve 2-0 ı bulduk ama devreye 2-1 önde girdik. Fatih Efendinin skor için risk alacağını bile bile pili bitmeden oyuncu değiştirmeyen Samet Hoca hamleye karşı hamle yapmadığı için oyunu sattı.

İkinci yarı Lato ile başlamalıydı ama oyun gittikten sonra bile sahaya girmedi.

Maçı tekrar izleyin ve kadroda Battala’ nın olduğunu hayal edin. İnanın Fatih’in ve Abdürrahim’ in bu lejyoner takımını beşlerdik. Yapmadığımız iş değil.

Battala’yı devre arasında memleketinde yataktan kaldırıp getirsen sahaya sürsen jetlag falan dinlemez bu maçı çevirirdi.

Bak Ali! Bu takıma kötülük yapıyorsun çek git ve takımı kurtar. Sen zaten bittin de giderken takımı bitirip gitme!

Federasyonda adamımız var ama üstümüzde tepiniyorlar. Ali sadece laf geveliyor ve hakemlere fatura kesiyor.

Bu sezonda da ateşten gömlek giyiyoruz. Büyük ölçüde son iki belli oldu. Bizim tek şansımız Göztepe ile puan farkını tutup evimizde onu yenerek son üçten kopmamızdır.

Yeni sezonda da transfer şansımız olmadığına göre 1060 yüzünden azap çekmeye devam edeceğiz.

HAKEM:  Suat Arslanboğa

BURSASPOR: Okan Kocuk, Ertuğrul Ersoy, Henri Saivet, Stephane Badji(78’Umut Nayir), Yusuf Erdoğan(85’Kubilay Kanatsızkuş), Abdullahi Shehu, Aurelien Chedjou, Onur Atasayar(38’ Allano Lima), Aytaç Kara, Umut Meraş, Diafra Sakho

Yedekler: Muhammed Şengezer, Santiago Vergini, Iasmin Latovlevici, Furkan Soyalp, Allano Lima, F.Emre Ünver, Kubilay Kanatsızkuş, Burak Kapacak, Ramazan Keskin, Umut Nayir

Teknik Direktör: Samet Aybaba


Galatasaray: Fernando Muslera, Mariano Filho, Emre Taşdemir(74’Martin Linnes), Marcao, Christian Luyindama, Badou Ndiaye, Younes Belhanda, Ryan Donk, Mbaye Diagne(78’Selçuk İnan), Henry Onyekuru(89’Sinan Gümüş), Sofiane Feghouli

Yedekler: İsmail Çipe, Martin Linnes, Ahmet Çalık, Semih Kaya, Emre Akbaba, Selçuk İnan, Ömer Bayram, Muğdat Çelik, Kostas Mitroglou, Sinan Gümüş

Teknik Direktör: Fatih Terim

Goller: 15’Diafra Sakho, 42’Henri Saivet (Bursaspor) 45+2’Badou Ndiaye, 56’Mbaye Diagne(P), 63’Sofiane Feghouli (Galatasaray)

Sarı Kartlar: 39’Allano Lima, 73’Aurelien Chedjou  (Bursaspor)  45'Christian Luyindama, 47’Badou Ndiaye, 51’Marcao, 59’ Emre Taşdemir (Galatasaray)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER