banner2

İki maçta şah olmadınız, bir maçta şahbaz yapmayız 0-2

Antalyaspor topu bize bıraktı ama oyunu kendi oynadı ve maçı ilk yarıda kopardı. 0-2 Bir de Ali Ay Başkan hadi sen boncukların dökülür diye gelmedin ama yılların Spor Yazarı Engin Aksöz'ün babasının cenazesine birini görevlendirecek kadar sözün geçmiyor mu?

İki maçta şah olmadınız, bir maçta şahbaz yapmayız 0-2

Galip geldiğimiz Akhisar maçından sonra fikstür avantajı ile iki maç evimizde oynayacağımız maçların ilkinde Erzurumspor’u yenince, skorcular hemen üst katlardan yer beğenmeye başladılar.

İkide iki yapınca kral olmak moda ya!

Biz de öyle olduk.

Antalya’yı portakal gibi soyup, üç puanı başucumuza koymayı garanti görüp, deplasmanda Göztepe maçı, evimizde Evkur Malatyaspor maçları ile ilk yarıyı şah bitirmeyi planlayanlar ayazda kaldı.

Bu sezon hiçbir maç oynanmadan garanti değildir. Bu hafta İstanbul bunu çok iyi anladı. Ben Avrupalıyım diye atarlanan GS, lig sonuncusu Çaykur Rizespor’un elinden beraberliği zor kurtardı.

Bursaspor açısından baktığımıza sıfır yönetim katkısı ile ancak bu kadar iyi olabilirdi. Bunu da Samet Hocaya borçluyuz. Bunu söylerken geçen sezon Le Guen için söylenenler aklıma geldi. Ali Ay ve Taifesi Samet Hoca’yı oyuncularına karşı onun gibi Pinokyo yapıp malamat ederse ikinci yarı kesin düşüş yaşarız. Küme düşme konusunda şerbetliyiz ve her zaman bizden kötü üç takım oluyor.

Antalyaspor topu bize bıraktı ama oyunu kendi oynadı ve maçı ilk yarıda kopardı.

Son dört maç bize ders olmalıdır. Kasımpaşa’ya evimizde 1-2 yenildik. Deplasmanda Akhisar karşısında iki farklı yenilgiden oyunu 4-2 ye çevirdik ama bu her zaman olmaz. Evimizde Erzurumspor’u 2-1 yenerken iyi değildik. Bugün de Antalyaspor karşısında 0-2 ile buz kestik.

Bu tabloyu doğru okumak lazımdır.

İki maçta şah olmadıkları gibi bu kayıpla da karalar bağlayıp takımı şahbaz yapmak olmaz.

Ali Ay’a birkaç şey demek istiyorum. Takım için konuşmasın hatta ağzını açmasın. Bu gemi eğri dümen doğru sefer misali güvenli bir limana gidecektir.

Sen kendine bak!

Fabrikamda 500 adam çalışıyor diyorsun ama Bursaspor’da elemanların maaşlarını 3 ay geriden ödüyorsun. Peki fabrikanda kaç ayda bir ödüyorsun? Ardından ben dürüst adamım diyorsun. Vicdanım sızlıyor diye ilave ediyorsun.

İmza attığın senetleri ödemedin bu nasıl dürüstlük?

Kış kıyamet çalışanına hakkını vermeyende vicdan olmaz.

Olmayan vicdan sızlamaz!

Haaa birde kulüp nezdinde yılların spor yazarı Engin Aksöz'ün babasının cenazesine birini görevlendirecek kadar da mı hükmün yok!

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER