banner2

İlk yarı geri geri 2-1… İkinci yarının beyi 2-4

İlk deplasman galibiyetine imza atarak, geçtiğimiz haftanın Kasımpaşa yenilgisini telafi ettik. Haftaya yine altı puanlık Erzurumspor maçını alırsak birinci mevkide yolculuk devam eder.

İlk yarı geri geri 2-1… İkinci yarının beyi 2-4

Akhisar deplasmanı Bursaspor için altı puanlık maçtı. Bu maçı kazanan takım derin bir oh çekmeyecekti ama kaybeden takım ateşi iliklerine kadar hissedecekti.

Oyuna tedirgin başlayan Bursaspor, 7’de sağımızı delerek gelen Akhisar atağına karşı koyamadı 1-0 geriye düştü.

Sıfır santrafor anlayışının oturmadığını gören Aybaba 28’de Burak’ı çıkarıp Umut Nayır’ı sahaya sürdü ama oyun hala Akhisar’ın istediği gibi gidiyordu.

39’da yine sağdan geldiler, ortaya bomboş kafayı çakan Onur Ayık farkı ikiye çıkardı ve durum 2-0 oldu.

GOOOLLLL!

Devre böyle biter derken 45+2 de Umut Nayır beni gol için sahaya sürdünüz dedi ve durumu 2-1 e getirirken aslında ikinci yarı için çoban ateşini de yakmış oldu.

GOOOLLLL!

İkinci yarının beyi ben olacağım diyen Bursaspor, oyuna ağırlığını koydu. 65’ de Umut Nayır yine ortaya çıktı ve maçı 2-2 dengeye getirdi.

Tehlikenin gelişini göremeyen Cihat Aslan takıma dokunmayınca, üzerine freni patlamış kamyon gibi gelen Bursaspor ataklarına karşı takımını umutsuz gözlerle izliyordu.

GOOOLLL!

85’de Latovlevici’nin jeneriklik golü ile öne geçtik.

GOOLLLL!

90+4 Saivet yerine giren Ramazan Keskin’in topla ilk buluşmasında farkı ikiye çıkarttık.

2-4 ile maçı bitirerek bu sezon ilk deplasman galibiyetine imzamızı attık.

Bu altı puanlık maçı kazanarak, Kasımpaşa yenilgisini telafi ettik. Haftaya evimizde Erzurumspor maçını da alırsak aşağıdakilere veda ederek tırmanışa geçeriz ama maçların oynanmadan kazanılmayacağını bu gün öğrendik.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2018, 18:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER