banner2

Mesut Bakkal: 'Taraftarlarımıza teşekkürler!'

Mesut Bakkal: 'Taraftarlarımıza teşekkürler!'

Bursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal Kasımpaşa maçının ardından açıklamalarda bulundu.
 
“Öncelikle Kasımpaşa’nın hücum gücünü durdurmayı başardık, buna hafta boyunca çalıştık. Bu maçta oyuncularımın hepsini kutluyorum. Maçta ileriye gitmeyi başardık. Önemli olan oraya gitmekti. Gol kaçabilir, oraya gitmezseniz problem yaşayabilirsiniz. Beraberliği yakaladık ve üstüne iki gol kaçırdık. Süper Lig’de bu kadar pozisyona giriyorsanız, olumlu şeyler yapmışsınız demektir. Hem oyun disiplini anlamında hem de bu takımın önümüzdeki hafta yapacaklarından dolayı umutluyum. Bir anda kafayı kaldırdılar. Genç dinamik ve atletik performans olarak ligin en iyilerinden biriyiz.Aslında bunu oynamamız gerekiyordu,ileriye gittik.Bu pozisyonlara gireceğiz deneyeceğiz ve atacağız. Bu şekilde bu durumdan çıkabiliriz.
 
Ben taraftarlarımıza teşekkür ederim, yine evimizde gibi oynadık. Bundan sonra bütün maçlar önemli. Bizim için lig sonuna kadar lig bitmiyor. Buradan çıkacağımıza yürekten inanıyorum.
 
İçeride iki maçımız var bunları kesinlikle kazanmamız gerekir. Kolay maç yok artık. Bu direnç ve oyun disipliniyle oynadığımız zaman işi kolaylaştırırız. Gol yiyiyoruz takım tekrar geri dönüyor.Benim istediğim bu şuana kadar oynuyor gözüküyorduk ama ileriye gidemiyorduk şimdi onu yaptık. Arkaya bakmadan devam.”
Kaynak : www.bursaspor.org.tr

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER