banner2

Sezon Boyu Yenilmeden Finale Çıkan Hürriyetspor Bursa'nın Gururu Oldular.

Hürriyetspor U/19 Futbol Takımı 2800 den fazla takımın katıldığı şampiyonada 27 maçta 27 galibiyet alarak şampiyon oldu. Sezon boyu hiç yenilmeden finale çıkan Hürriyetspor, finalde İstanbul Gazi Mahallespor’ da 3-1 yenerek kupanın sahibi oldu.

Sezon Boyu Yenilmeden Finale Çıkan Hürriyetspor Bursa'nın Gururu Oldular.

Bursa’nın gururu oldular…

Bursa’da iş bilmeyenlerin uğruna milyonlar harcamasına rağmen özellikle iki yıldır yerlerde sürünen profesyonel futbolun aksine amatör futbol dünyamızda Hürriyetspor U/19 Futbol Takımı 2800 den fazla takımın katıldığı şampiyonada 27 maçta 27 galibiyet alarak Türkiye Şampiyonu oldu.

Bir semt takımı olan Bursa Hürriyetspor amatör ruhlu güzel insanların katkısı ile Bursa’ya bir ilki yaşattı.

Sezon boyu hiç yenilmeden finale çıkan Hürriyetspor, finalde İstanbul Gazi Mahallespor’ da 3-1 yenerek kupanın sahibi oldu.

Hürriyetspor Başkanı ve Kardelen Kestane Şekerleri sahibi Mümin Akgün’ü kutlamak için aradığımda bana "Bu şampiyonluk Bursa’ya armağan olsun derken, kendileri gibi mütevazi bütçelerle gençlere spor aşılayan Fethiyespor, Arabayatağıspor gibi takımlara destek olunmasını istedi.

Bursaspor bizi beğenmedi, seneye Barselona’ya maç teklif edeceğiz

Biz şampiyonaya hazırlanırken, Bursaspor’un U/19 takımı ile hazırlık maçı yapmak için talepte bulunduk ama olumsuz yanıt aldık. Biz üst hedefler için Barselona’ya mı maç teklif edeceğiz diye sordu.

Bursa’da amatör futbol takımların Bursaspor’un radarına girmesini isteyen Mümin Akgün, ‘Bursa futbolcu bahçesidir ve bizler bu bahçeye fidanları ekerken içlerine her türlü sportif ve ahlaki değerleri katıyoruz ve ürünümüzü alıyoruz. Bursaspor'da dışarıdan medet ummanın acı sonuçlarını görüyor ve yaşıyoruz 'diyerek konunun öneminin altını özenle çizdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 12:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mümin Akgün
Mümin Akgün - 3 yıl Önce

Hüriyetspor olarak kasımpaşa spor ile hazırlık maçı oynadık istanbul da 2-1 yendik geldik. Bu gençler seyredeğer

Erkan cingöz
Erkan cingöz @Mümin Akgün - 3 yıl Önce

Başkanım bize klüp sporcularına verdiğiniz değeri ve güleryüzünüzü hiçbir zaman unutmayacağız ne mutlu ki sizin başkanlığınız altında oynamak ve bu güzide kulübün kaptanlığını yapmak nasip oldu başarılarınız devamını dilerim saygılarımla

Ayhan şen
Ayhan şen - 3 yıl Önce

Sönmez asf de oynarken Rahmetli nedim tamer hocamiz sayesinde bu mahallenin genclerinin ne kadar yeteneklli olsuklarini biliyordum ama asil onemli olansa bu degerlerin yetismesine vesile olan guzel insanlarin olmasi

SIRADAKİ HABER