banner2

Teknik Direktörün Şaşkını Suya….

31 Ağustos’a az kala gelen yok, giden çok olunca Samet aydı ve bunların kimseyi alacağı yok. Ben Vakıfköy’ de ne varsa toplayayım dedi ve yattığı yerden para alan Tomas Necid ile Jires Kembo’ yu Özlüce’ye çağırdı.Sonuç olarak nur topu gibi ama idmansız eskiden bozma iki transferimiz oldu. Hayırlı olsun!

Teknik Direktörün Şaşkını Suya….

Samet Aybaba bir alırken, bizden pazarlık sünnettir deyip beş isteyip anında o adam tarafından kabul görünce bunlarda para gani dedi ve kendi adamlarına yer açmak için geçen yıldan kalan kim varsa kadro dışı bıraktı ve hazırlık kampına götürmedi. Onların Menajerlerine de ‘çalışın çalışın’ diye talimat verdi.

İçlerinde bu şehrin çocukları var dedik. Bari hazırlık kampına götür diye yazdık çizdik söyledik ama umurunda olmadı.

O adam ve Yönetimi zaten dünyadan bir haber bizi aval aval dinledi. Yahu aldığınız beddualar alayınıza yeterken hala yanlışa basıyorsunuz içinizde bir tane aklı başında adam yok mu diyesimiz geliyor.

Neyse onlar iyi biz kötüyüz dert değil konumuza dönelim.

Geldiği yıl ilk on maçta yedi gol atan Tomas Necid’ e yattığı yerden para ödemeye meraklı olanlar onu kampa götürmediler.

Atkılarla ve davul zurna ile karşılanan Jires Kembo’ da tu kaka edildi.

Bu şehrin çocuğu Sercan Yıldırım’a da hazırlık kampı hak görülmedi.

Samet elinde kaleci olacak ki bu arada Harun Tekin’i sevdası BJK ye satmak için gel gel yapmaya başladı.

Yasin Öztekin iyidir dedi O adam görüştü ama Yasin biz nereye düştük lan diyerek anında Kamil Koç’a atladı ve Göztepe’ye kaçtı. Giderken Titi’ yi de götürmez mi? Bu arada Bursaspor kimden bahsetse Göztepe’ye gitmesi çok manidar değil mi?

31 Ağustos’a az kala gelen yok giden çok olunca Samet aydı ve bunların kimseyi alacağı yok. Ben Vakıfköy’ de ne varsa toplayayım dedi ve yattığı yerden para alan Tomas Necid ile Jires Kembo’ yu Özlüce’ye çağırdı.

Eminim ki Sercan Yıldırım ben yatarım sözleşmede garanti alacağım parama bakarım deyip yatsaydı. Bugün o da Özlüce’de idi.

Sezon başı hazırlık kampına alınmamış, hazırlık maçlarında oynamamış bu adamları geri çağırmak eğer sen Teknik Direktörsen mesleğine ihanettir Samet! Başka bir şeysen zaten sorun yok.

Bir adam bir kere hata yapar ama Bursaspor’da tepeden tırnağa herkes her gün hata yapıyor. Ardından O adam sıkılmadan Bursa’dan para, taraftardan destek istiyor.

Sonuç olarak nur topu gibi ama idmansız eskiden bozma iki transferimiz oldu. Hayırlı olsun!

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER