banner2

Bilimp'in Yeni Nesil Ofis Yönetim Sistemleri büyük ilgi gördü.

Bilimp Tamamen Türk Mühendisler tarafından yüzde yüz yerli kaynaklarla üretildi. Marka tescilli ve birden fazla patent başvurusu olan bir ürün yaratmanın gururunu yaşıyoruz. Bilimp'in Türk Yazılım Sektöründe Önemli bir ihracat ürünü olacağına inanıyoruz’

Bilimp'in Yeni Nesil Ofis Yönetim Sistemleri büyük ilgi gördü.

Teracity Yazılım ARGE Merkezi tarafından üretilen Bilimp Yeni Nesil Akıllı Ofis Sistemi, 5 Temmuz 2018 tarihinde İstanbul Radisson Blu Hotel de yapılan ilk tanıtım toplantısı ile Türkiye yolculuğuna başladı.

Yaklaşık 2 yıllık bir ARGE çalışmasının ürünü olan Bilimp; şirketlerden, kamu kurumlarına, plazalardan fabrikalara kadar hemen hemen her boy işletmeye ‘Faaliyetleri, Kişileri ve Görevleri’ yönetmek için yeni nesil çözümler sunuyor.

Özellikle Ziyaretçi ve Toplantı Yönetim sistemlerinde geliştirilen Yeni Nesil Teknolojilerle birçok önemli problemi çözen ve ihtiyaçları karşılayan Bilimp, daha ilk günden rakipsiz bir ürün olduğunu da kanıtlamış oldu.

Özellikle 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve 6331 sayılı İş Güvenliği Kanunun gerektirdiği birçok yasal zorunluluğun yerine getirilmesinde önemli çözümler sunuyor.

Bilimp'in Üreticisi Teracity Yazılım ARGE Merkezi Genel Müdürü Osman Akın, ‘ Bilimp Tamamen Türk Mühendisler tarafından yüzde yüz yerli kaynaklarla üretildi. Marka tescilli ve birden fazla patent başvurusu olan bir ürün yaratmanın gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz öncelikle Türkiye pazarında hızla yaygınlaşmak arkasından da dünya pazarında yer almak istiyoruz. Bilimp'in Türk Yazılım Sektöründe Önemli bir ihracat ürünü olacağına inanıyoruz’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER