banner2

BİSİAD'ın yeni başkanı Dağhan Uzgur oldu

BİSİAD'ın yeni başkanı Dağhan Uzgur oldu

Bugün yapılan BİSİAD Olağan Genel Kurulu'nda 12 yıldır başkanlığı sürdüren Osman Akın, görevini Dağhan Uzgura teslim etti. Osman Akın bundan sonra BİSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı olarak görev yapacak.

Genel Kurulda yaptığı konuşmada Osman Akın şunları söyledi:

"Bugün Üyelerimizin Yoğun katılımı ile gerceklestirdiğimiz BİSİAD Genel Kurulunda, 4 kez üst üste seçilmiş olduğum ve 12 yıldır sürdürdüğüm BİSİAD Başkanlığı görevimi Sevgili Kardeşim Dağhan Uzgur'a teslim ettim.20 yıllık BİSİAD kurumsal geleneği devam etti ve Genel Kurulumuz tek liste ile seçimini yaptı.Yeni dönemde Yönetim Kurulunda görev alan Kardeşlerime Başarılar diliyorum. Onların BİSİAD çıtasını çok daha yukarılara taşıyacaklarına eminim. Bu dönemde BİSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı olarak sektörümüzün hizmetinde olmaya devam edeceğim. BİSİAD Başkanlığım süresince şahsıma ve Yonetim Kuruluma destek veren; Başta BİSİAD'ın değerli üyelerine, BİSİAD'ın üye olduğu TÜBİFED ve MARSİFED federasyonlarının değerli Başkanları Sayın Şenol Anlaş ve Ramazan Kaya'ya, değerli basın mensuplarına tekrar şükranlarımı arz ederim" dedi.

BİSİAD başkanlığına seçilen Dağhan Uzgur'da yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Kıymetli başkanım, son 2 dönem 6 yıl boyunca başkanlığınızda yönetim kurulunda yer aldığım BİSİAD'da, sizinle ve birbirinden değerli, yetenekli yönetim kurulu üyelerimizle çalışmak büyük bir mutluluk oldu. Başkanlığımdaki yeni dönemde, BİSİAD'ın başarı çıtasını bulunduğu noktadan daha da yukarı taşımak ben ve yönetim kurulumuzun tek hedefi olacaktır" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER