banner2

Bursa’da FETÖ ‘ye dokunan yanar mı?

Kriminal takiplerde paranın geldiği değil gittiği yer önem taşır ve araştırılırken, Bursa'da FETÖ ile mücadele ederken bu niye atlanıyor diye düşündünüz mü?

Bursa’da FETÖ ‘ye dokunan yanar mı?

Bursa’da ortalama her ay bir FETÖ operasyonu yapılır ve bir takım kurumlarda yuvalanan FETÖ yandaşlarının gözaltına alındığı açıklanır. Son operasyon açıklamasında daha önce görevden alınan 25 emniyet mensubunun evlerine baskın yapılıp 21 i gözaltına alındığı, bulunamayan 4 nün aranmasına devam edildiği paylaşıldı.

Bursa garip bir şehir oldu. FETÖ’ ye baskı ile para verenler tutuklandı. Ardından para almak için baskı yapanlar tutuklandı. Sırayı ile büyük çoğunluğu bir şekilde serbest kaldı. Ama paranın gittiği yerdekilere kimse dokun(a)madı.

Kurulan özellikle enerji şirketleri, ortaklık yapıları ve ortakların kimlikleri biz buradayız diye bağırıyor ama seslerini duyan yok!

İş o hale geldi ki; FETÖ sanıklarının tahliye ettirmek vaadi ile para toplayan çete de Bursa’da kuruldu ama baronlara kimse dokunamıyor. Dokunmaktan öte makamlarla taltif ediliyorlar.

Bu durum insanın aklına ‘Dokunan yanar mı?’ sorusunu geliyor?

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2018, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER