banner2

Kenan Sofuoğlu ‘Ayağa Kalk!’ TBMM ‘ye Lamborghini ile giren ...

TBMM ‘ye Lamborghini ile giren Kenan Sofuoğlu’nu eleştirmeyeceksin, Murat124, Doğan, Şahin ile girip Lamborghini ile çıkanları teşhir edeceksin ve eleştireceksin ki bir anlamı olsun.

Kenan Sofuoğlu ‘Ayağa Kalk!’ TBMM ‘ye Lamborghini ile giren ...

Dünyanın en zor sporlarından olan motosiklet pist yarışlarına sevdalanmış bir ağabeyin kardeşi olarak ön tekerin gittiği soldan giden arka teker olarak kategorinde Dünya Şampiyonluğuna ulaşırken ağabeyini motosiklet kazasında kaybetmenin acısını yaşamış bir genç adamdır Kenan Sofuoğlu…

Bugünlerde büyük büyük dedesinden muhacirlik bağlantısı ile çifte vatandaş olmak için sırada olan yüzbinlerin olduğunu biliyoruz. Kenan Sofuoğlu’ da spor yaşamını dışarda sürdürdüğü için gönlünü yabancı uyruklu bir kıza kaptırmış ve evlenmiştir.

Dünyaca ünlü ve başarılı bir sporcu olarak Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilgisini çekmiş ve Ak Parti’ye davet edilerek aday olmuş ve Sakarya’dan Milletvekili seçilmiştir.

Otomobil ve Motosiklet pilotları dünyanın en çok kazanan sporcuları arasındadır. Yaptıkları spor tehlike riski yüksek ve özel yetenek ister. Kenan Sofuoğlu’ da bunlardan biri ve ülkemizin gururudur.

Sakarya Milletvekili seçilen Kenan Sofuoğlu’ nun kaydını yaptırmak için TBMM ye Lamborghini spor otomobili ile gitmesi bir anda onu kamuoyunda hedef haline getirmiştir.

Ona sallayanlar haklı mıdır?

Asla değillerdir.

Hasetlerini gizleyemeyerek kıskançlık krizi içinde abuk sabuk yazanlara, konuşanlara birkaç kelam edelim.

  • Lamborghini Kenan Sofuoğlu’ na makam aracı olarak verilmemiştir. Kendi alın teri ile kazandığı özel otomobilidir.
  • Milli Takımı Dünya Kupasına götüremeyen, Avrupa’da esamisi okunmayan, şöhreti Kapıkule’den dışarı çıkmayan topçular, konuşurken bile detone olan popçuların otomobillerine tık demeden bunu hak edecek birkaç sporcudan birisi olan Kenan Sofuoğlu’ na dil uzatmak gerçekten ayıptır.
  • Bir ülkede vergi kaçırmak suç ama vergiden kaçınmak haktır. Bu ince çizgiyi yasaları kullanarak ihlal edenler on yıllardır hep vardı. Yaptığı daireyi 10 a satıp,5 gösteren müteahhitlerin vergisiz kazançtan edindiği servet ile aldıkları yatlara yabancı bayrak çekerek vergiden muaf tutmaları yanında yakıtı bile ÖTV siz almalarına kimse demeyip ve düzeltmeyip, Kenan Sofuoğlu’ nun eşinin adına aldığı otomobilin vergisi üzerinden siyaset yapmak sazan işidir.

 TBMM ‘ye Lamborghini ile giren Kenan Sofuoğlu’nu eleştirmeyeceksin, Murat124, Doğan, Şahin ile girip Lamborghini ile çıkanları teşhir edeceksin ve eleştireceksin ki bir anlamı olsun.

Siyaset ve Gazetecilik ciddi insanlar tarafından yapıldığı zaman anlam kazanır. Sosyal Medyaya malzeme üretmek için içeriğine hile katarak yazmak çizmek ve söylemek abesle iştigaldir.

Kenan Sofuoğlu’na Lamborghini’sini kazasız belasız kullanmasını ve YASAMA görevini ülkemiz adına en iyi şekilde kullanmasını diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER