banner2

Kıymetlimiss! Efendimiss! Kılıçdaroğlu!

Davalar işportaya düşecek... Avukat malı götürecek... CHP 'nin fişini kim çekecek

Kıymetlimiss! Efendimiss! Kılıçdaroğlu!

Bazı konular vardır ki; ne yaparsanız yapın isterseniz ağzınızla kuş tutun çevrenizin tamamını mutlu edemezsiniz. Bunu en güzel örneğini siyaset ve futbolda yaşarsınız.

Ülkem insanının büyük çoğunluğu sosyal medyayı bilmeden kullandığından, özgürlük var istediğimi yazarım. Kim görecek, kim bilecek kim şikâyet edecek ruh halinde baştakilere saydırır durur. Ölçüsü olmadığından hakaret ve suç unsuru olacak şeyleri de yazar bir tıkla adresiyle birlikte kendisini aleme ilan eder.

Son zamanlarda Sosyal Medya üzerinden hakaret içeren davalar çok oldu. Birçok ünlü ertelemeli cezalar aldı ama karşı tarafın Avukatlık ücretlerini paşa paşa ödediler. Bir davanın vekâlet ücreti 2 bin lira civarında olduğuna göre kasaya girecek parayı hesaplayın.

Efendim Kılıçdaroğlu’da dilinin ölçüsünü bilmediğinden sürekli tazminat cezaları ödüyor. Sayın Cumhurbaşkanı tahsil ettiklerinle okul yaptırsa adını Kılıçdaroğlu koyarsa şaşmayın.

Bu paralar CHP kasasından mı yoksa kendi cebinden mi ödeniyor bilmiyorum ama durumu sübvanse edecek bir formül bulunmuş görünüyor.

Çok zeki avukatı tarafından bulunan bir formülle ihbar hattı oluşturulmuş ve partililerine diyor ki; Kılıçdaroğlu’nu kim dozu fazla eleştirirse bize bildirin bir dava açalım ve kesinlikle af etmeden mahkûm ettirip tazminat alalım.

Yani muhbir olun müzevir olun biz de takip edelim.

Bu davalara girecek olan kendisi de kazanılan her davadan 2 bin lira civarında indira gandi yaparak vergi rekortmeni olmayı hedeflemiş görünüyor.

Bu meslek etiği dışı bir kurguyu partisinin resmi sitesinden yayınlayarak, kendi reklamını yapmayı da ihmal etmiyor.

Bu tatlı su kurnazlığı hepsini geçti. Muhterem partisinden ekmek devşirmeyi planlıyor. Avukatlık işlerinden anlamam ama Güner Aklan’a sordum ve cevaplarımı aldım.

CHP…

Deniz Baykal döneminde WF kapatıp çevrimdışı kalmıştı.

Kılıçdaroğlu döneminde Timisi’ye özenip kepenk kapatıp hizmet dışı kalmayı planlarken, Kurultay sürecinde görüldüğü üzere Muharrem İnce’nin ‘esas oğlan’ olamayacağı ve kadro dışı kaldığı anlaşıldı.

Biz başımıza dert almamak için Hz. Kılıçdaroğlu’na Yüzüklerin Efendisi filmindeki Gollum gibi ‘ kıymetlimiss efendimissss’ diyerek konuyu kapatalım. Kendileri zaten CEHAPE nin fişini çekti beyin ölümünü bekliyor.

Bir zamanlar ‘CEHAPE’en varsa derdin var’ diyordum.

.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER