banner2

Kurban’da ÖZHAN farkı….

ÖZHAN Marketler Zinciri Geleneksel Kurban hizmetine devam ediyor...Özhan Müşterilerine özel besi küçük baş kurbanlıkları sunmakla kalmıyor, kurbanlıkları kesime kadar barındırma, besleme ve kesim hizmetini ücretsiz olarak veriyor.

Kurban’da ÖZHAN farkı….

Bursa ve Bursalının Marketi olan Özhan’da Kurban Bayramı hazırlıkları başladı. Yüksek hizmet standartlarını Bursa’da her bölgeye götürmeyi hedefleyen Özhan Marketler Zinciri, kurbanlık satışlarıyla da hizmette fark yaratıyor.

Özhan dostlarına her zaman en iyi hizmeti götürmek amacı ile yola çıkan marka, kurbanlık satış hizmeti vermeye başladı. Tüketici talepleri ve istekleri doğrultusunda hizmet veren Özhan Marketler Zinciri, Geçit mağazasında canlı küçükbaş hayvan satışı sunuyor.

Mutlu müşteri için mutlu alışveriş standartları oluşturan Özhan, kurbanlık satışlarında, satılan kurbanlıklara kesim gününe kadar bakıp ücretsiz kesim yapıyor. Satışlarda kredi kartı ve taksit fırsatı sunarak müşterilerinin alışverişini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda Geçit mağazasında bayramın 3. ve 4. günü kurban eti işleme hizmeti de verilecek.

Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, ‘Özhan dostlarının talepleri üzerine geçen yıl olduğu gibi bu yıl da kurbanlık satışlarına başladık. Markamızın verdiği güven ve kurban satışlarımıza da yansıyor.’ şeklinde konuştu. Önceliğimiz, her zaman Özhan dostlarına en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmaktır. Hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin her zaman en üst seviyede olması için uğraştıklarını belirten İbrahim Özhan, Bursalıları kurbanlık alımlarımda Özhan’a davet etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2018, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER