banner2

Mustafa Dündar ABD'yi Bilişimle vurdu!

Bir şeyi protesto edeceksiniz adam gibi edeceksiniz... Para verip aldıklarını kırarak poz vermeyeceksiniz..Bundan sonra almayacaksınız... Yerli hatta kendi şehrinizin ürünlerini tercih edeceksiniz ki; vurduğunuz yumruk ses getirsin!

Mustafa Dündar ABD'yi Bilişimle vurdu!

ABD ve Para Baronlarının ülkemizde oynadığı oyun deşifre oldu. Kendi ülkesinde beş para etmeyen dolarını, biraz da bizim milli duygulardan yoksun sermaye gruplarının desteği ile zirveye çıkarmasına karşı toplumda bir milli duruş oluştu.

Bu duruşu sulandıran cıvık gösterilere de tanık olduk.

Çakma fotokopi dolarları yakma

İçi boş IPHONE leri kırma

ABD ürünlerini çöpe atma gibi…

Maksada hizmet etmeyen ve gelişememiş zeka ürünü şovlar sosyal medyada yerini buldu.

Bu arada güzel şeyler de oldu!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar yaptığı açıklama ile Bilgi İşlem Müdürlüğünün 2018 yılı projeksiyonunda yer alan ABD ürünü yazılım ve donamım ürünlerinin satın alımını durdurdu.

Yaklaşık 1 milyon lira olan bu satın alım teknik şartname aşamasında durduruldu.

Bir şeyi adam gibi protesto edecekseniz, daha önce aldığınız ürünleri kırarak dökerek yapmazsınız. Onun önünü kesersiniz.

Mustafa Dündar Başkan bu noktada gerçek ve doğru bir tavır sergilerken, Bilişim gibi ülkemiz açısından geleceğin sektörünü seçmesi tesadüf değildir. Bilişimin yazılımın desteklenmesinin ülkeye maddi manevi ve ulusal güvenlik açısından neler kazandıracağını bilen bir aklın ürünüdür.

Ülkemizde ve Bursa özelinde  Dünya ile boy ölçüşebilecek yazılım firmaları vardır. Bu duruşu yapılacak ihalelere doğru ve yeterliği olan Bursa firmalarını davet ederek taçlandırırsınız. Bu kent bilincinin yaratacağı doğru sinerji bütün sektörler için örnek teşkil eder ve maksat hasıl olur.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2018, 15:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tayfur ŞAPOLYO
Tayfur ŞAPOLYO - 3 yıl Önce

Bilinçli protestolar yaygınlaştıjça örnek doğru tavırlarla yerli ve milli bilinciyle ekonomik savaş daima kazanılır

SIRADAKİ HABER