banner2

Şarbonu Ciddiye Almayan Karbon Olur...Bunlar oldu!

Bu ülkeye kötülük yapmayın ve hangi tehdit ile karşı kaldığımızı bize en doğru şekilde anlatın. Siz bir dönem devleti yönetirken icazet aldığınız Soytarı Fethullah’ın, verdiği zararı siz değil bu millet ödedi ve ödemeye devam ediyor. Şarbon’u da açıklayın ki; yakın gelecekte bunlar gibi karbon olmayın!

Şarbonu Ciddiye Almayan Karbon Olur...Bunlar oldu!

Bazı müptezellikler yakamıza yapıştı bizi bırakmıyor. Millet olarak bilmeden düşünüp, düşünmeden fikrimizi açıklayıp rezil olmaya bayılıyoruz. Kişisel anlamda kendini bozarsın ama bazı şeyleri ciddiye almazsan kurumsal varlığının değerini sıfırlarsın.

Adam çapkınlığa çıkıyor ve gizli kamera tuzağına düşerek, ‘Ama ben AİDS liyim’ diyen kadına ‘Fark etmez Türk ölümden korkmaz’ diyebiliyor. Bunu adamın uçkuruna bağlayıp umursamazsın ve başına gelecekler müstahaktır der geçersin.

Ama Çernobil Nüklüer Santralında çıkan yangında sonra radyasyon serpintileri Karadeniz’e yağarken, ANAP'ın kurucularından olan ve Çernobil faciası sonrası çaydaki radyasyonun tehlikeli olmadığını kanıtlamak için kameralar önünde çay içen Bakan Cahit Aral ve Radyasyonlu çay lezzetlidir diyen Faşist Devlet Başkanı Kenan Evren insanlık suçu işlediler.

Bu günlerde çok bulaşıcı ve tehlikeli olan Şarbon hastalığı ile ilgili haberler konunun ciddiyetinden uzak beyanatlarla sulandırılıyor ve halka gerçeklerden daha çok algısına servis ediliyor.

Bu çok tehlikeli ve karanlık algı yönetiminin bilerek yapıldığı düşüncesi silinmezse gelecek ülkemiz adına karanlık olur.

Gün gelir bu ülke dua ile depremi ittiğini anlatan şarlatanların, bir hoca kılıklının suratını görmenin 150 yıl ibadet etmeye eşitleyen rezillerin, para karşılığı dua ile üfürük ile gelecek vaat eden üç kağıtçıların, zinayı kutsayan pisliklerin ülkesi olur.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER