banner2

Total Bursa’ya ‘ÖZEL’sin dedi

Osman GÜRÇAY

Total Bursa’ya ‘ÖZEL’sin dedi

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden Total Oil Türkiye A.Ş, 2018 yılında müşteri memnuniyetini artırma hedefi doğrultusunda yerel kampanyalar düzenleyerek, sürücülere özel fırsatlar sunmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda ilk kampanya Bursa’da hayata geçiyor. Basın sohbetinde Bursa’nın TOTAL için İstanbul’dan sonra en önemli illerin başında geldiğini ifade edilirken süreçte yeni kampanyalar yapılacağı ifade edildi. 

Kampanya kapsamında, Club Total üyeleri, Bursa’da yer alan 23 Total istasyonundan yapacakları her 100 TL ve üzeri akaryakıt veya 50TL ve üzeri LPG alışverişlerinde anında %5 puan kazanacak ve bir sonraki alışverişlerinde bu puanları kullanabilecekler.

1 Mayıs ile 14 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya dahilinde puan Total kazanmak için Club Total üyesi olmak ve tek seferde nakit, kredi kartı veya mobil ödeme ile akaryakıt için en az 100 TL, LPG için ise en az 50 TL’lik alışveriş yapmak yeterli olacak.

Bursa’ya özel kampanya ile ilgili konuşan Total Oil Türkiye A.Ş Satış Direktörü Göker Gürkaya, Total açısından Bursa'nın en önemli illerden bir tanesi olduğuna dikkat çekti. Gürkaya, "Total"  olarak müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda yerel bölge ve illerimize yönelik, özel kampanya ve fırsatlarla tüketicilerimizle daha da yakınlaşmak istiyoruz. Bursa bizim her zaman çok önem verdiğimiz bir il oldu, bu yüzden ilk yerel kampanyamızı Bursa’da ve sadece Bursa’ya özel olarak hayata geçirmek istedik” dedi.

Sürücüler bu indirimlerden, kampanya süresi boyunca ve Club Total kullanım koşulları dahilinde, diledikleri kadar faydalanabilecekler. Kampanya, sadece Bursa’daki anlaşmalı Club Total üyesi Total istasyonlarında geçerli olacak.

Nasıl Club Total üyesi olunur?
Club Total'e üye olmak için BASVURU boşluk DOĞUM TARİHİ boşluk ARAÇ PLAKASI boşluk yazıp 3174’e SMS göndermek yeterli. Ayrıca akıllı telefonlardaki uygulama marketleri üzerinden TOTAL uygulamasını ücretsiz indirerek de kolayca üye olabilirsiniz. TOTAL uygulaması üzerinden sadece GSM numarası ile  Club Total sanal kart oluşturmak ve puanları takip etmek mümkün.

Türkiye çapında 480’nin üzerinde istasyonu ile hizmet veren Total Oil Türkiye A.Ş., Nisan 2016 tarihinden itibaren Demirören Holding bünyesinde yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER