banner2

Yerimiz de Yönümüz de bellidir!

Yerimiz de Yönümüz de bellidir!

Yorum16 olarak Türk ve Türkiye sevdalısı, Atatürk Devrim ve İlkelerini rehber edinerek ülkemizi ve Bursa’mızı toplumsal, ekonomik, sosyal ve sanayide çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarma hedeflerinin takipçisi ve savunucuyuz.

Bu anlayışımızı hiçbir siyasi partiye angaje olmadan doğrularımızı çekinmeden yorumlayan bir haber portalı olarak ülkemize ve Bursa’mıza hizmet anlayışı içindeyiz.

Özellikle 15 Temmuz hain kalkışmasından sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın bu konudaki hassasiyetini minnet ve takdirle karşılıyoruz.

Bursa özelinde FETÖ ile etkin bir mücadele yapılmadığını ifade ederken, elbette bildiklerimiz vardı. Son günlerde yaşanan FETÖ sanıklarına ‘ Para karşılığı tahliye çetesi’ operasyonu ve gözaltılar bu görüşümüzün doğruluğunu ispatlamaktadır.

Bataklık olmayan yerde sivrisinekler üremez. Bursa’da bu kaçağı görenler hemen ‘tahliye çetesi’ kurmuşlardır.

Öte yandan kısa zaman önceye kadar yine hain cemaatin beslemeleri tarafından Atatürk’e hakaret özellikle sosyal medya kullanılarak iğrenç ve sistematik bir şekilde yapılmaktadır.

Tarihine, Değerlerine ve Özellikle kurtarıcı ve kurucusuna saygısı olmayan toplumlar dev bir çınar gibi büyümeden çürümeye mahkumdur.

Bu anlamda Sayın Cumhurbaşkanımızın Beştepe’te halk tarafından seçilmiş Cumhurbaşkanı olarak dünyaya ve bize hitaben yaptığı ilk konuşmada arkasında dev Türk Bayrağı ve Atatürk resmi olması kendini Türk hisseden herkesin saygı ve takdirini kazanmış çok önemli bir referanstır.

Bu manada iğrenç bir takım görüntüleri altına eleştiri de yazılsa sosyal medyada yayınlayanları iğrenç maksada hizmet olarak görüyoruz ve eleştiriyoruz.

Yine yıllardır gençliğimizin içine mikrop gibi sızan Adnan Oktar vakasını kontrol edilmeyen cemaatlerin ihanetleri nerelere vardırdıklarını ibretle izliyoruz ve bu vahim olayın sosyal medyada ‘kedicikler’ seviyesine indirgenmesini de doğru bulmuyoruz.

Bursa’yı en doğru şekilde birlikte yorumlamak için katkı ve desteklerinizi bekliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2018, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER