banner2

Herkese VAR Mustafa’ya YOK!

Futbolun edebi yerine gelsin, Futbol baronlarının dediği olmasın diye VAR icat edildi ama Haydarpaşa garından anasının yanından ülkemiz topraklarına girince VAR’ın namusu yok oldu.

İstanbul Dukaları ile daha ilk maçta VAR’ımız YOK edildi. Fenerbahçe’yi elimizden VAR marifetiyle aldılar ve üç puanımızı çaldılar.

İlk elin günahı olmaz dedik ama eller o kadar çoğaldı ki; Bursaspor infaz edilmeye başladı.

Şöyle bir bakın! İstanbul fasulyeleri VAR kendi lehlerine çalışmadı diye ortalığı ayağa kaldırıyorlar. Haksız da olsa VAR onlara VAR olsun istiyorlar.

Federasyondaki temsilcileri istifa edeceğim diyor. Ardından ince ayarla hesaplar kapatılıyor. Bir gün GS li, bir gün BJK li, bir gün FB li federasyona şantaj yapıyor.

Bize her türlü ayar çekiliyor ama Ali Bey’in listesinden 1060 kurban kestirilerek Federasyona gönderilen Bursa’mızın müstesna Fitbol Adamı Mustafa Çağlar’ın asla sesi çıkmıyor.

‘Mustafa’ bu aralar Bursa’da moda ama Çağlar olanının İstanbul’da ne yaptığını bilen varsa beri gelsin.

İçini dolduramadığınız makamların altını doldurursunuz. Bursaspor’un TFF ile ilgili dik duramamasının sebebi peşin avans işleri midir?

Konyaspor maçında penaltıyı atmalıydık. Bence yanlış adama attırıldı. Topa cetvel gibi vuran Lato dururken, 19 numaraya penaltı attırmak doğru olmadı.

Bursaspor, yalnız ve mahzun Bursa gibidir… Arkasında kimse yok. Yanında kimse yok. Tribünler bile ayarlı olarak sahada yerini alıyor.

Önümüzdeki üç maç çok önemli ve geleceğimizi belli edecek kadar değer taşıyor.

Küme düşmesi kesinleşen takım yok ve alt tarafla makas kapanmaya başladı.

Ali Bey transfer yapamadı. Borçları ödemedi. Personele maaş veremedi.

Ama kel başa şimşir tarak, bize yakışan başkan Ali Ay gibi kelaynak…

Yürü be büyük başkan kim tutar seni!

Sen ve bir de konuşabilse Mustafa Çağlar Bursaspor için bulunmaz acem halısısınız.

YORUM EKLE