banner2

ŞAŞIRIYORUM...İşte FETÖ nün tam da istediği ortam budur.

ŞAŞIRIYORUM...İşte FETÖ nün tam da istediği ortam budur.

Bursa’da FETÖ çalımları…

Bursa’da haklarında on yüz bin milyon kere ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istenen FETÖ sanıkları ‘makul’ nedenlerle birer birer tahliye edilince insan sormadan edemiyor.

Mesela ilk hamle olarak vaziyet ‘etkin pişmanlık yasasına’ uyduruluyor ve on kişi aslında beraber yedikleri naneleri anlatırken birbirini suçlamaya başlayınca her biri itirafçı kabul ediliyor ve sonuçta içerde kimse kalmadığı gibi dışarıdakiler bundan güç alarak koltuklarını sağlamlaştırıyorlar. Zorla getirilme kararlarını bile bazen sağlık raporu bazen yurtdışı görev yazıları ile sulandırıyorlar.

Öte yandan seksenlik paşaları kumpasla içeri tıkan, yakınlarına birçok trajedi yaşatan, ölümcül hasta olan Türkan Saylan hocaya evinde zulmeden anlayış, bir sağlık raporu ve 50 bin törkişlira karşılığında 66 yaşında tahliye ediliyor.

Yeriniz mi dar?

Diyesim geliyor.

Gözleri kapalı olan Adalet Hanım bunları görmediği gibi Muhtar Hacının kızı cemaat okulunda okudu diye eşi ve iki çocuğu ile birlikte açlığa terk edilmesini görmüyor.

Siz Ayrık Otu nedir bilir misiniz?

Kökünden söküp kızgın güneş altında kiremitte kurutsanız bile yine toprağa düştüğü anda kök verir ve ekili alanları kanser gibi sarıverir. Söktüğünüzü sandığınız kök ise daha gür biçimde kendisini gösterir.

İşte FETÖ de böyledir.

Kökü dışarda olduğu için kuruttuğunuzu sandığınız anda mutasyona uğramış şekilde karşınıza çıkacaktır.

FETÖ nün kökünü kurutacak ilacın adı inşallah maşallah değildir.

Farklılıklarımızı zenginlik görerek birlik beraberlik içinde ülke sevdasıyla üretmekten geçer.

Bu anlamda hiçbir siyasetçinin doğruları yaptığına ve böyle mesajlar verdiğine inanmıyorum.

Sandığı ve sonucunu kutsal kabul ettiğini ilan edeceksin ama kaybedersen kabul etmeyeceksin, kazanırsan karşındaki düşman göreceksin.

İşte FETÖ nün tam da istediği ortam budur.

FETÖ’yü ağlak bir imam bozuntusunun yönettiğini zannederek uyumaya devam ediyoruz. FETÖ Uluslararası Siyonist bir projedir.

Bursa’ya baktığınızda paranın geldiği yere değil gittiği yere baktığınızda sorunu çözersiniz.

Kimler batak iken abat olmuş, hangi pazarlamacı kimlerle enerji şirketleri kurmuş incelerseniz FETÖ’yü orada bulursunuz.

Ama etkin pişmanlık ve sağlık raporuna bir de 50 bin törkişlira eklediniz mi Adalet Hanım kör oluveriyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER