banner2

Vakıfköy’e virüs bulaştı!

Bursaspor Süper Lig cehenneminde çıplak ayakla ateşte yürürken Ali Ay diye birinin gündemimde olmaması için kendi kendime söz vermiştim. İlk fırsatta verdiği TL parasını faizi ile ve 70’lerde ülkemin kanını emen DÇM hesabı gibi dövize çevirip geri alıp tüymesine bile ondan kurtulmak adına şükür diyecektim.

Özlüce’nin içine gırtlağına kadar siyaset sokarak taraftarın tribünden futbol mesajı yerine siyasi söylemlerine yol vermesini bile onun aczine bağlayıp mazur görmüştüm.

Amaaa…

Ali Ay ve Taifesinin Bursaspor’un kimyasını bozarak, gurur duyduğumuz Vakıfköy’ e virüs bulaştırıp geleceğimizi karartmasına izin veren namerttir.

Bu hafta Vakıfköy’ de yapılan gelecek katliamına dur demeyen, sessiz kalan dilsiz şeytandır.

Vakıfköy’deki vahim olay ve Bursaspor’un istikbalini karartacak virüs bulaştırma şöyle gelişiyor.

Siyasetin eskilerinden İ.H.A diye birisi Bursaspor Altyapısına torununu yazdırıyor. Hatır gönül faslından çocukcağız U/14 e kadar geliyor ama yetenek ve malzeme sıkıntılı olduğundan Hocası Fatih Şen bu çocuk gelişime açık değil diye rapor hazırlayıp Altyapı sorumlusu Ümit Şengül’e veriyor.

Ümit Hoca’da raporu uygun buluyor ve durum çocuk ve ailesine bildiriliyor. Hayatında top görmemiş ama her dönem siyaset çalımlarını iyi beceren Dede Efendi, durumu öğrenince aslan gibi kükrüyor ve torununa müjdeyi(!) veriyor.

‘Kimin gideceği belli güzel torunum, o gidecek sen kalacaksın’ diyerek fermanı veriyor. Aslında o fermanı veren cahil en büyük kötülüğü torununa yaptığını ve o çocuğun geleceğini karartacağını ve onun düzgün insan olma şansını kaybedeceğini düşünemiyor.

Özlüce’de durum masaya yatırılıyor ve ne oluyor biliyor musunuz?

Fatih Hoca’nın iş akdi fesih ediliyor ve kıymetli torun futbolcu olamamak için alt yapıya gitmeye devam ediyor.

Bursaspor’umuzun başı dertte, puan sıkıntımız var. Puan cetvelinin dibine demir atmadan zıplamak lazım ve bunun için hep beraber takımın ve hocanın arkasında durmak gerekirken, bu hazin tabloyu yaratanları ALLAH ’a havale diyorum.

Bursaspor tribünleri ona buna laf yetiştireceğine Vakıfköy’e yapılan bu ihaneti sorgulasınlar.

Bursaspor’un kaynağını kimsenin kirletmesine izin vermeyelim. O kaynak kirlenir ya da kurursa bunu hesabını çocuklarımıza Aliler Veliler değil biz vermek zorunda kalırız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gerçek bursalı
Gerçek bursalı - 3 yıl Önce

Sadece onla kalsa iyi altyapı izleme komitesinin listesinde olmayan ali gülgüler sözde bursasporlu yedek yönetici babası hayrettin gülgüler sayesinde bursaspor u17 kadrosuna dahil ediliyor grup hocası ve altyapı koordinatörün gıkı çıkmıyor bu hak yemek değilde ne acaba

hayrettin gülgüler
hayrettin gülgüler @Gerçek bursalı - 3 yıl Önce

İsme GöreLisans Numarasına GöreKulübe Göre
Ad:
ali
Soyad:
Gülgüler
Faal
Tümü

Statu Kodu:
Tümü

Arama Sonuçları:
Lisans No Ad-Soyad Doğum Yeri Doğum Tarihi Kulüp/Takım Statü Sözleşme Başlangıç Tarihi Sözleşme Bitiş Tarihi Lisans Veriliş Tarihi Yurt Dışına Çıkış Tarihi
1688058 ALİ GÜLGÜLER NİLÜFER 12.02.2002 ZAFERSPOR A 02.10.2018


2017-2018 Sezonundan Devreden Cezalar Listesi

Sözleşme, Form ve Rapor Örnekleri İçin Tıklayınız...

sözde bursasporlu olmak kolay diğil sana ağır gelebilir

16spor
16spor - 3 yıl Önce

ALLAH CC artık bizi aliden veliden kurtarsın demiyorum çünkü gelen gidene rahmet okuttu malesef ALLAH bizi bu kafalardan kurtarsın İnşAllah.

Mehmet biçer
Mehmet biçer - 3 yıl Önce

Alt yapıda degişim olmadıgı sürece onun oglu bunun oglu oynarsa hakeden oynamassa hocalar dik durmassa böyle gelmis böyle gider agzına saglık osman abi