banner2

Özhan'ın Master Şefleri

Özhan'ın Master Şefleri

Özhan Lezzetinin Minik Şefleri

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla Bursa’nın marketi olan Özhan, baharın gelişini Anne-Çocuk festivalinde dostlarıyla paylaştı. Balat ormanında gerçekleşen organizasyona katılan birbirinden sevimli çocuklar ünlü şef Rüzgar Sünbül’ün eşliğinde pastalar hazırlayıp afiyetle yedi.

Sarelle çikolata markasıyla işbirliği yapılarak Balat ormanına konumlandırılan Eattoapp mutfağında minik şefler, pastalarını aileleri ve öğretmenlerinin gözü önünde hazırladı. Müziğin ritmine kendilerini bırakan minik şefler eğlenceli ve lezzetli anları birlikte yaşadı.

Şef Rüzgar Sünbül’ ün yönlendirmesiyle birbirinden güzel pastalar hazırlayan minikler, hazırlama aşamasını bitirdikten sonra pastaları diğer misafirlerle paylaşarak afiyetle yedi. Harika pastalar hazırlayan minikler başarı sertifikalarını ustalarının elinden aldı. Sertifikalarını alan miniklerin sevinci görülmeye değerdi.

Doğanın içinde güzel bir gün geçiren minik şefler, bir çok eğlenceli oyun oynayarak enerjilerini attı. Çocukların sevincinin zirvede olduğu gün için öğretmenler ve aileleri Özhan Market’e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER