banner2

Seçime Son gün , son saatlerde neler olacak diye araştırdık ve şunlara ulaştık;

S

Seçime Son gün , son saatlerde neler olacak diye araştırdık ve şunlara ulaştık;

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Adayı Recep Tayyip Erdoğan son anda Kandil’den bir içi hain dolu kargo paketi açabilir mi? Kulislerde konuşulan bu iddia için son saatlere girdik…

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce katıldığı Halk Arenası programında son gün yapacağı Maltepe Mitinginde önemli açıklamalar yapacağının ip uçlarını verirken konunun Tansu Çiller hakkında olacağı duyumları var.

İYİ Parti Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Üsküdar mitingi sırasında elektriklerin kesilmesini korkunun zirve yapması olarak nitelendirdi ve yolun sonu görünüyor dedi. Son gün kendisine FETÖ yakıştırmasını yapanlara çok sert bir cevap hazırlığı olduğu söyleniyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise son gecenin sürprizini yaparak ittifak yaptıkları Ak Parti Milletvekillerini MHP yi yok saymakla suçladı ve ittifakı gözden geçirebileceklerini söyledi. MHP’in ilk tur adayı çıkarmaması milliyetçi kadroların İYİ Parti’ye yönelmesini fark eden Bahçeli, Ak Partililerin geçmişte ikili oynadığını iddia ettiği Davutoğlu gibi davranılmamasını istedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER