banner2

Maç Ertesi İnce Ayar…!

Altı puanın sadece birini aldık...Stadyum pislikten dökülüyor...Zemin rezalet... Kapılar kilitli anahtar kayıp...Siz ne iş yaparsınız?

Maç Ertesi İnce Ayar…!

Esmer Günlere doğru mu?

Bu sezon evimizdeki ilk maçımızda iki puan mı kaybettik yoksa bir puan mı aldık konusunda arafta kaldık. Ali Ay ve Parlakay ve de ekibi iki sezondur bize cehennemi gösterip sıtmaya razı etmelerine öylesine alıştık ki; geçen sezon evimizde yendiğimiz Kayserispor karşısındaki beraberliğe ‘ama iyi oynadık’ diye Polyannacılık oynayanlar vardı.

Geçen sezon ilk iki maçta Medipol Başakşehirspor’a deplasmanda 1-0 yenilmiş, evimizde Alanyaspor’u 3-2 yenerek üç puanımız varken, bu sezon altı puanın sadece birini alabildik.

Bizde Polyanna gibi düşünerek, gelenlerle birlikte esmer değil güzel günler ilerde diyelim ama Kayserispor maçında hamle oyuncuları olarak Samet Efendi tarafından kampa bile alınmayan Necid ve Kembo’nun sahaya sürülmesini bir Hoca rezaleti olarak gördüğümüzün altını çizelim.

Sezer Köftecisinin mutfağı böyle mi?

Stadyumlar kulüplerin vitrinidir. Bakımlı, temiz ve kiosklarının açık, hizmet ünitelerinin tam tekmil olması gerekirken pislik ve ihmal her yerde vardı. Siz büfeleri açık ve sağlıklı bir şekilde tutmazsanız, çevreyi temiz olarak sunmazsanız, Kulüp ürünlerini çeşitlendirerek, stadyum mağazanızda ara etmezseniz. Her maç sonrası, elektrik, güvenlik ve görevli hizmetleri bir yerinize kaçar ve zarar edersiniz. Siz kendi işinizi, mutfağınızı böyle mi tutuyorsunuz?

  1. Bizim için adı Timsah Arena olan BŞB Stadının zemini o kadar rezildi ki; yayıncı kuruluşun yorumcusu selam dedikten sonra zeminin kötülüğünden bahsetti.
  2. Maçın başlamasına bir saat kala taraftarlar stada girmek için kapılarına gidiyorlar. Kapı duvar oluyor. Ne iş diye soruyorlar? Kapı anahtarlarını teslim alan personel, anahtarları kaybetmiş ve arıyormuş cevabını alıyorlar.
  3. O kadar saygısızsınız ki; Ankaragücü hazırlık maçından sonra stada bir süpürgeci bile sokmayı düşünmemişsiniz. Koltuklar leş gibi ve yerler çekirdek kabuğu ile dolu…
  4. Koskoca otoparkınız var ama dış kapıya diktiğiniz gardiyan hafta içinde size 3 milyon lira para veren BŞB Meclis Üyelerini camında BŞB Meclis Üyesi kartı varken, özel otopark kartı yok diye içeri sokmuyor.

Ya körsünüz ya da yaşam tarzınız budur.

Lige iyi başlamadık. Haftaya Konya dışarda, sonrasında BJK ile içerde oynayacağız. Bu zor virajı devrilmeden aşmak zor olacaktır.

Sırf siz gidin diye başarısızlık bekleyenleri Allah kahretsin. Öyle düşünen varsa haindir. Siz zaten gittiniz de farkında değilsiniz ama bu takıma en az zararı verip öyle gidin.

Bursaspor Bursa’nın kulübüdür. Onun içine ve dibine kadar siyaset soktunuz. Aslında yanlışlarınızla iktidar ve BŞB bile zarar veriyorsunuz.

Başlamış lig bitmiş lig demektir ama siz hala hazır değilsiniz.

Hoş siz ne zaman hazır oldunuz ki?

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 15:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ertuğrul Mat
Ertuğrul Mat - 3 yıl Önce

Hep söylerim. Türk sporunun en önemli meselesi, " Kifayetsiz muhteristlerdir."

SIRADAKİ HABER